תכנון WORDPRESS DC דופונט קריאייטיב הינה חברת עיצוב ופיתוח מובילה ב- DC WordPress. עד לאחרונה, וורדפרס נחשבה בעיקר לפלטפורמת בלוגים אך היא התפתחה למערכת ניהול תוכן גמישה וחזקה, המסוגלת להפעיל כמעט כל סוג של אתר. בנינו ומתחזקים כיום מספר גדול של אתרי וורדפרס, החל מאתרים קטנים, פרויקטים של מפלצת אלפים עמודים ובלוגים בעלי פרופיל גבוה וכלה במערכות מסחר אלקטרוני מורכבות. מעצבי וורדפרס DC שלנו מומחים בעיצוב אתרי וורדפרס חדשים והסבת אתרים קיימים לשימוש בפלטפורמת וורדפרס.
למה WORDPRESS? אנחנו אוהדי ענק של וורדפרס ב- Dupont Creative. במהלך השנים האחרונות רוב האתרים שהפקנו נבנו בפלטפורמת WordPress.org. מבחינה היסטורית, וורדפרס נתפסה בעיקר כמצע לבלוגרים ללא התחכום והביטחון הנדרשים מאתרים עסקיים. זה כבר לא נכון. העובדה שלורדפרס יש שורשים בקהילת הבלוגים היא למעשה כוח מאסיבי: בלוגרים זקוקים ליכולת להתחבר ולפרסם מאמר במהירות האפשרית. וורדפרס יכולה להביא את הפשטות ואת המהירות הזו לכל היבטי האתר שלך.
אבטחת אתר וורדפרס כאשר מיושמים כראוי, וורדפרס יכולה לספק אבטחה בדרגה ארגונית. אנו מקשיחים באופן שגרתי את התקנות וורדפרס שלנו בכדי לשמור עליהם באופן מאובטח ולספק ללקוחות עדכונים ומעקב כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלהם. SEO באופן ידידותי אתרים הבנויים על וורדפרס נוטים לדירוג טוב בתוצאות של מנועי חיפוש שכן וורדפרס מייצרת כברירת מחדל קוד 'ידידותי לגוגל'. אנו מנוסים בהקמה וכוונון עדין של אתרי וורדפרס לביצועים אופטימליים של קידום אתרים. פָּשׁוּט CMS של וורדפרס הוא אינטואיטיבי להפליא וקל לשימוש. עדיף שתשתפר ותעדכן ללא הרף כך שתמיד תהיה לך גישה לפונקציונליות האחרונה באתר שלך.
תכנון ועיצוב יוצרים אתר חדש מאפס או נושמים חיים באתר קיים? אנו נדריך אתכם בתהליך התכנון והעיצוב שלנו לייצור עיצוב יעיל ואסתטי לאתר שלכם. המרות והגירות האם אתה שוקל להעביר את האתר שלך לפלטפורמת וורדפרס? אנו יכולים להמיר את האתר הקיים שלך לוורדפרס, להוסיף פונקציונליות חדשה ולרענן תכונות עיצוב גם כן. פונקציונליות מותאמת אישית אנו יכולים להתאים אישית את וורדפרס כדי לעבוד בדיוק לפי הדרישות שלך, באמצעות תוספים שנבנו מראש או על ידי פונקציונליות בנייה בהתאמה אישית המותאמת לחלוטין לצרכים האישיים שלך. מוכרים ברשת וורדפרס היא בחירה אידיאלית אם אתם מחפשים פונקציונליות בסיסית לעגלת הקניות. לחנויות מקוונות גדולות ומורכבות יותר אנו ממליצים על מג'נטו.
תמיכה ותחזוקה של WORDPRESS DC השירות שלנו לא נפסק כאשר האתר שלך מופעל. אנו מספקים מגוון רחב של שירותים לשמירה על האתר שלך מעודכן ומעודכן, כך שתוכל להפיק את המרב מההשקעה הראשונית שלך. מאימונים ואירוח ועד רענון בעיצוב, כיסינו. תמיכה אנו כאן בכדי לספק לכם את כל ההדרכה והתמיכה הדרושה לכם בכדי להשיק ולנהל ביעילות את אתר הוורדפרס שלכם. דיור WORDPRESS DC אירוח יכול להיות החוליה החלשה ביותר אפילו בקמפיינים השיווקיים הטובים ביותר. פתרונות האירוח המומחים שלנו ב- WordPress הם מהירים, אמינים ובטוחים. לחץ כאן כדי ללמוד עוד.