בניית אתרים ופיתוח אתרים על בסיס מערכת מ'גנטו

מעשרה מוצרים בחנות ועד לאלפי מוצרים במספר חנויות אינטרנטיות, המומחיות מחייבת תכנון ופיתוח אתרים על מנת למקסם את ההמרות.

עבודת פיתוח על בסיס מג'נטו, ובמיוחד במג'נטו 1 כמערכות מגיבות – רספונסיביות – מותאמות למכשירים שונים (מחשב שולחני, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים סלולריים) על מנת למקסם את ההמרות. 

אם אתם רק משיקים את החנות הקמוונת שלכם, או שאתם מחשפים מומחה שישפר את המכירות בחנות האינטרנטית שלכם אוכל לספק שירותי ייעוץ, עיצוב ופיתוח מלאים. 

 

למה מגנטו?
רבים מאתרי האינטרנט אשר מבוססים על מג'נטו – מערכת למסחר אלקטרוני – הם מהאתרים המובילים בשוק (ולא בכדי). 

מערכת מג'נטו לניהול אתרי מסחר היא בין הפלטפורמות החזקות ביותר והעשירות בתכונות הקיימות והיא הקוד הפתוח.

במידה ואתם מחפשים פתרון זול יותר, עם מערכת תשלומים פשוטה באופן מקוון או שיש לכם קטלוג מוצרים קטן יותר, 

אולי כדאי לך לשקול להשתמש בפלטפורמת WordPress: לעתים קרובות זה יכול להיות פיתרון זול ופשוט יותר לאתרי מסחר אלקטרוני עם דרישות פחות מורכבות.

 

לא בטוחים מה אתה צריך? צרו קשר ואנחנו נעזור לכם לבחור את הפלטפורמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מערכת עשירה במאפיינים

מג'נטו היא חבילת פתרונות למסחר אלקטרוני הכוללת מגוון תכונות עשירות, פונקציות מובנות שונות, כך שרוב העבודה הקשה כבר נעשית, וחוסכת זמן וכסף בפיתוח.

התאמה למערכות קיימות
מג'נטו משתלב באופן מאובטח עם מערכות סליקה לכרטיסי אשראי, פלטפורמות משלוח ועוד. תמיכה של מערכת מג'נטו בכללים מתוחכמים הופכים את הטיפול במיסי מס וחישובי משלוח לפשוטים הרבה יותר מבעבר.

גמישות המערכת
המבנה המודולרי של מג'נטו מקל על הוספת פונקציונליות מורכבת ומותאמת אישית, כך שתוכלו ליצור אתר שמתאים בדיוק לצרכי העסק שלכם.

ייעוץ והכוונה
בניית אתר מסחר אלקטרוני כרוכה בהשקעה משמעותית של זמן וכסף. כבר מההתחלה אלווה ואעזור לכם לתכנן ולבצע את הפרויקט בצורה יעילה ככל האפשר, תוך ניצול של ניסיון של שנים בתעשייה.

ריבוי חנויות – MULTI SITE
מג'נטו מאפשרת להפעיל את כל האתרים שלך מפלטפורמה יחידה, כך שתוכל לעבד הזמנות ממספר מותגים, מדינות ומטבעות ממערכת יחידה ויעילה.

שדרוג למג'נטו
האם האתר הישן שלך תקוע על פלטפורמת מסחר אלקטרוני לא גמישה, איטית או מיושנת?  הגיע הזמן להעביר את הנתונים הקיימים שלך למערכת מג'נטו חדשה, עם הכלים המתקדמים ביותר לניהול חנות מסחר אלטקרונית

התאמה לגוגל
ניתן לטעון כי מג'נטו היא פלטפורמת הסחר האלקטרוני הידידותית לקידום אתרים בשוק, והיא חיונית לכל עסק מסחר אלקטרוני מצליח.

הדרכה ותמיכה
הדרכה אחד על אחד ותמיכה לאורך כל הדרך, על מנת להבטיח שמערכות המג'נטו יישארו מעודכנות ויפעלו בביצועי שיא.

השקעה חכמה
מג'נטו היא פלטפורמת קוד פתוח מבוססת היטב, שבבעלותה בסופו של דבר על ידי eBay, כך שבניגוד למערכות קנייניות רבות אתה יכול להיות בטוח שתוכל לקבל תמיכה ועדכונים ממקורות רבים במשך שנים רבות.

היכנסו לשוק מהר
מכיוון שרוב הפונקציונליות שתזדקקו להם כבר מובנית במערכת מג'נטו, ניתן לבנות במהירות אתרי מסחר אלקטרוני מתוחכמים.

פתרונות אחסון
כפי שניתן היה לצפות, מערכת כה מורכבת דורשת כוח עיבוד רב בכדי לספק חווית משתמש מהירה וחלקה. אחסון בעל ביצועים גבוהים המותאמים לאתרי מג'נטו.