האם האתר שלך פועל בצורה חלקה בטלפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים ושולחנות עבודה? על פי דוח חברת Nielsen של שנת 2013, 53% מהאמריקאים מחזיקים בסמארטפון וכ -82% ממשתמשי הסמארטפונים משתמשים במכשיר שלהם לגלישה באינטרנט. על פי cmo.com מאת Adobe, 48% ממשקי הבית בארה"ב מחזיקים לפחות טאבלט אחד, וההערכה היא שעד 2015 יירכשו יותר טאבלטים מאשר שולחניים ומחשבים ניידים יחד. חיוני שהאתר שלך יבצע ביצועים טובים ולא משנה כיצד אנשים ניגשים לאתר שלך. אנו יכולים לעזור לך לבנות אתר חדש עם מתווה מגיב או להמיר את האתר הקיים שלך כך שיעבוד טוב במכשירים ניידים.
53% מאוכלוסיית ארצות הברית היא בעלת סמארטפון או טאבלט. 82% 82% מהם משתמשים בסמארטפון או בטאבלט שלהם כל יום. 80% 80% השתמשו במכשיר שלהם כדי לחקור מוצר או שירות.
למה זה משנה? לקוחות מופתעים לעתים קרובות לגלות כמה אנשים כבר ניגשים לאתר שלהם במכשירים ניידים והאמת המצערת היא שאם האתר שלך לא יציג כראוי, הלקוחות יפנו למתחרה שיש לו אתר שעושה זאת. מעסקים שצריכים להיות מסוגלים לגשת למסמכים ומוצרים קריטיים בדרכים, לדרישות פשוטות יותר, כגון גישה קלה להוראות או להזמנות, אנו יכולים לעזור לך לקבוע את האסטרטגיה הניידת הטובה ביותר לאתר שלך. עִקבִי ספק את אותו תוכן ותחושה למשתמשים ניידים ולא גרסה מקוצרת. קל לשמור בטל את ההוצאה של עדכון גרסאות מרובות של אתר האינטרנט שלך ואת הפוטנציאל לטעויות. מְהִירוּת התוכן שלך מותאם למכשירים קטנים בחיבורים איטיים יותר. קל לשימוש הלקוחות שלך יעריכו את היכולת לגשת בקלות למידע תוך כדי תנועה מבלי שייאלצו לגלול.